Wiadomości http://bip.pup-radomsko.pl Zapytanie ofertowe - Zakup sprzętu komuterowego Thu, 15 Nov 2018 09:45:27 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe-szkolenie w zakresie 'Kasjer-sprzedawca Thu, 08 Nov 2018 10:58:31 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej "Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. III do 20 ton". Thu, 25 Oct 2018 11:43:40 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - Zakup materiałów promocyjnych na potrzeby PUP w Radomsku na rok 2019. Fri, 19 Oct 2018 08:20:48 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej "Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. III do 20 ton". Mon, 15 Oct 2018 11:39:16 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej "Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. III do 20 ton". Tue, 02 Oct 2018 13:08:19 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej "Java Developer: Web". Thu, 09 Aug 2018 10:10:24 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej "Java Developer: Web". Thu, 26 Jul 2018 11:03:41 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej "Kwalifikacja wstępna przyspieszona do prawa jazdy kat. C". Wed, 25 Jul 2018 10:53:12 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - Zakup tonerów do urządzeń drukujących i drobnego sprzętu komputerowego. Tue, 17 Jul 2018 11:41:54 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej "Java Developer: Web". Thu, 12 Jul 2018 15:02:15 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie "Prawo jazdy kategorii C+E" dla 1 osoby bezrobotnej Thu, 12 Jul 2018 12:41:25 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej "Kadry i płace" Tue, 03 Jul 2018 14:22:20 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - Wielofunkcyjna zapora sieciowa zintegrowana wraz z asystą techniczną. Thu, 28 Jun 2018 09:35:24 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie "Prawo jazdy kategorii C+E" dla 1 osoby bezrobotnej Tue, 19 Jun 2018 12:13:12 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie "Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej" dla 1 osoby bezrobotnej Tue, 24 Apr 2018 14:03:56 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej "Spawacz MIG - MAG" Wed, 18 Apr 2018 14:15:29 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie "Kurs dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy kat. B" Mon, 19 Mar 2018 14:13:00 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby poszukującej pracy "Kierowca wózków jezdniowych" Mon, 12 Mar 2018 09:58:02 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zaproszenie do składania ofert - Zakup zestawów komputerowych i skanerów szczelinowych. Mon, 04 Dec 2017 14:14:05 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zaproszenie do składania ofert - Dostawa mebli biurowych. Wed, 29 Nov 2017 14:51:43 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zaproszenie do składania ofert - Zakup i instalacja monitoringu. Tue, 28 Nov 2017 12:39:56 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zaproszenie do składania ofert - Zakup rolet wewnętrznych Thu, 23 Nov 2017 10:14:24 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zaproszenie do składania ofert - Badania lekarskie osób bezrobotnych i pracowników PUP w Radomsku. Thu, 16 Nov 2017 14:34:43 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zaproszenie do składania ofert - Zakup usługi audytu bezpieczeństwa informacji. Wed, 15 Nov 2017 11:17:22 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ...